Aktuality
Poradíme kam na dovolenku

Poradíme kam na dovolenku

20.6.2016

Rozhodujete  kam na dovolenku? Poradíme Vám TOP 5 destinácii,ktoré sú túto letnú sezónu v kurze :-) Medzi najobľúbenejšie patrí Grécko, Španielsko, Taliansko, Bulharsko a Egypt .

Grécko patrí trvalo k obľúbeným dovolenkovým miestam. Vďaka veľkému počtu ostrovov si môžete vychutnávať vždy inú dovolenku a obdivovať iný krásny kus tejto krajiny.Ale stále v gréckom pohodovom štýle :-) 

Španielsko a jeho  atmosféra je všetko po čom dovolenkár túži. Slnečné počasie,úžasné pláže, služby aj atrakcie. Ľudia pohostinní  a ochotní. Skvelé jedlo a víno. Pridajme k tomu tapas v baroch, siesty v reštauráciách a fiesty na uliciach a máme tú najlepšiu možnú  kombináciu na dovolenku.

Taliansko patrí medzi najviac navštevované krajiny sveta.Nie sú tu len úchvatné pamiatky a nezabudnuteľné jedlo ale vďaka svojmu tvaru je táto krajina takmer celá obklopená morom a môže sa pochváliť tými najkrajšími plážami, zátokami či prímorskými dedinkami.

Bulharsko tu si nájde každý svoje. Pre romantikov, histórie chtivých  alebo pre mestské typy. Hľadáte krásne scenérie, ticho alebo naopak zábavu? Povedzte čo hľadáte a v Bulharsku si  to nájdete :-)

Egypt je aj pre tých, ktorým sa nedá vycestovať cez letné prázdniny.Užijete si tepla a služieb na vysokej úrovni po celý rok :-)

 

Tak už viete, kam tento rok na dovolenku?  Rádi Vám pomôžeme individuálne s výberom.

Nižšie nájdete odkazy na zájazdy do jednotlivých destinácii vo výhodných LAST MINUTE  ponukách . 

zájazdy do Grécka

zájazdy do Španielska

zájazdy do Talianska

zájazdy do Bulharska

zájazdy do Egypta

TOP destinácie pre dovolenku