Aktuality
Muzikál AIDA

Muzikál AIDA

3.10.2012

Tento muzikál od Eltona Johna v réžii Tima Rice je inšpirovaný podľa opery Giuseppe Verdiho, Vás určite očarí! Pokiaľ ste dlho neboli v divadle, alebo naopak divadlo milujete, určite muzikál AIDA nevynechajte, stojí za to. Predstavenie muzikálu je v Pražskom divadle Karlín, ktoré už samo o sebe je nádherným architektonickým zážitkom.

Na doskách nádherného historického divadla sa rozvíja pútavý príbeh lásky etiópskej otrokyne Aidy a bojovníka Radama, ktorý sa odohráva v dávnom Egypte – Vojvoda je vyslaný faraónom do boja proti Etiópii. Tento boj vyhrá a jeho odmenou je ruka princeznej Amneris, tú si ale odmieta zobrať, pretože sa zamiloval do Aidy. Ako iste tušíte, koniec muzikálu bude dramatický, ale nebojte sa jedná sa o úžasnú produkciu. Muzikálu nechýba vtip, veľkoleposť, úžasné spevácke výkony, nádherné kostýmy a dráma, ktorá vyvolá husiu kožu aj slzičky v prípade romantických dušičiek.  

Herecké obsazení je výborné, v hlavních rolách uvidíte hned niekoľko známych tvárí:

Aida - Dasha v alternácii s Kamilou Nývltovou

Bojovník Radam - Václav Noid Bárta a Marian Vojtko

Princezna Amneris – Lucie Bílá

Z ďalších známych hercov a spevákov môžete uvidieť  Jiřího Korna, Lukáše Kumprichta, Jana Urbana, Kateřinu Novákovou, Veroniku Vyoralovou nebo Oldřicha Krále.

Spev v sprievode orchestru je úplne neprekonateľný, určite Váz z toho bude nejedenkrát „mraziť“ J. Vypočujete si štýlovú a elektrizujúcu hudbu Eltona Johna  - moderné  reggae, Motown a gospel. Taktiež zaznie typický Eltonov pop a budete počuť aj silný vplyv africkej hudby. Pokiaľ ste milovníci módy a to aj tej extravagantnej, určite Vás uchvátia niektoré kostýmy a že ich v predstavení nie je málo! Tak neváhajte a zakúpte si u nás lístok, Aida bude určite veľkým trhákom tak v Čechách ako aj na Slovensku. V prípade záujmu o lístok nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom na info@1-cestovna.sk

Muzikál AIDA