Aktuality
SAMSUNG GALAXY NOTE 7 nechajte doma

SAMSUNG GALAXY NOTE 7 nechajte doma

31.10.2016

Letíte na dovolenku s Travel Sevice Groupe lietadlom? V tom prípade nechajte radšej svoj SAMSUNG GALAXY NOTE 7 doma. U tochto leteckého operátora je preprava mobilných telefónov Samsung Galaxy Note 7  na všetkých letoch prísne zakázaná ( aj vypnutých zariadení). Rovnako tak u spoločnosti Alitalia či nemeckej Air Berlin a všetkých amerických leteckých spoločnostiach.

Telefón po problémoch s prehrievaním batérie, požiarmi z prehriatia,či samovznietenia  musel opustiť trh a ukončila sa jeho výroba. Z tochto dôvodu sa k opatreniam pridávajú postupne všetky letecké spoločnosti.

Europská agentúra pre bezpečnosť letectva EASA nepovažuje za nutné po vzore Spojených štátov amerických úplný zákaz prítonosti mobilných telefonov tejto značky na palube lietadiel. Alerolinky ale  zaistiťujú, aby cestujúci tieto telefóny neukládali do odbavenej batožiny a aby na palube lietadiel ho mali pasažieri vypnutý a nenabíjali ho. 

Pred samotným letom si, prosím, preverte podmienky  leteckej spoločnosti alebo  Vám danú informáciu zašleme  spolu s odbavením na dovolenku.

 

 

SAMSUNG GALAXY NOTE 7