Aktuality
Na jeseň k moru

Na jeseň k moru

22.9.2017

Jesenná dovolenka, či jesenné prázdniny a k tomu farebné hory alebo tyrkysové more a teploty 30°C a viac? U nás sme za teplo a more a kto má rovnakú potrebu, máme tu pár tipov, kde si môžete leto predĺžiť aj v tento u nás sychravý jesenný čas. A to ešte pohodlne s odletom z Bratislavy alebo Košíc a samozrejmosťou je Viedeň,Budapešť,Varšava, Katowice,Praha a Brno

Omán je Karibikom Orientu. Nádherné piesočnaté pláže s krištáľovo čistým morom a teplotou nad 28°C k tomu teplota vzduchu vysoko nad 30°C. To všetko s priamym letom z Bratislavy a super ceny. Ak si zakúpite zájazd do Ománu  do 30.9.2017 získate od poriadajúcej CK  vstupenku na koncert skupiny ELÁN. Zájazdy do Ománu s bonusom hľadajte tu .

Egypt- teplúčko, krásne more, úžasné koraly, skvelé služby ,výborny all inclusive a veľký výber hotelov za ešte lepšie lacnejšie ceny, to sú zájazdy do Egypta .

Španielsko a jeho ostrovy sú Vám dostupné na zájazd s poznávaním aj pobyt pri mori. Ponuky na zájazdy do Španielska.

Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Mauricius, Maledivy, India, Thajsko, Zanzibar , Seychely, Turecko.

Alebo z Prahy ,Brna či Viedne Tunisko, Grécko ,Cyprus, Maroko, Kapverdy.

Možnosti je veľa a ani sem všetky zájazdy nedostanem inak ako www.1-cestovna.sk ;-) Radi Vám pripravíme ponuku presne pre Vás. Neváhajte nás kontaktovať.  Tešíme sa na Vás  :-)

Jesen pri mori

 

Jesenné prázdniny pri mori