Flamenco Beach Resort, Egypt, Marsa Alam, 22.4.2017, Polpenzia

Flamenco Beach Resort starstarstarstar

Flamenco Beach Resort
LM
Termín: 22.4.2017 – 29.4.2017
Zmeniť termín
Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Viedeň)
Strava: Polpenzia
Číslo termínu: 52445012
Cena: 0 €
734 €
Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis

Hotel
Hotel Flamenco Beach Resort
Prehľad
Poloha: 

Hotel sa nachádza priamo pri súkromnej pláži s koralovým podložím, ktoré prechádza do útesu. Asi cez 200 m dlhé mólo sa dostanete do vody. Centrum El Quseir sa nachádza asi 7 km južne (denne hotelový shuttle za príplatok), Hurghada je asi 120 km severne. Popis: 

Komplex v andalúzskom štýle sa skladá z dvoch oblastí: priamo na pláži, je hotel "Flamenco Beach", "Flamenco Resort" je oddelený hlavnou cestou a asi 200 metrov od pláže. Celkom 30.000 m2 veľká záhrada, komplex ponúka tri bazény (1 čiastočne vyhrievaný) s 2 samostatnými detskými bazénami. Medzi ďalšie zariadenie hotela patrí vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s veľkou terasou na hlavné jedlá, bar pri bazéne, kaviareň, krčma a diskotéka Granada Ali Baba orientálny stan. Je to priestranné plážové letovisko s malou piesočnou plážou pre kúpanie a šnorchlovanie. Ďalšia piesočná pláž s ležadlami a slnečníkmi sa nachádza asi 4 km od hotela.  Ubytovanie:

320 dvojlôžkových izieb, sú vybavené kúpeľňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, trezorom, satelitný TV, minibarom a balkónom/terasou. Na trojlôžkovej izbe je manželská posteľ s prístelkou.  Šport:

Gymnastika, vodné pólo, plážový volejbal, stolný tenis, futbal a soft animácie. Za poplatok: biliard, jazda na koni a požičovňa bicyklov, health club s posilňovňou, saunou a vírivkou.  Deti:

Detský klub, detské ihrisko. Na pláži v plytkej vode je definovaný plavecký priestor pre deti.  Stravovanie:

Raňajky a večere formou bufetu. 
Stravovanie

Cenník a objednávka

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Recenzie hotela

Nahrávám...

Ďalšie termíny

CK

Hotel Flamenco Beach Resort ubytovanie