Jednodňové lyžiarske zájazdy skibusom

SKIBUS PARK SNOW Donovaly

jednodenné lyžovačky skibus donovaly

jednodenné lyžovačky zima 2015 /2016

1.Cestovná agentúra v spolupráci s lyžiarskym strediskom PARK SNOW Donovaly a dopravcom Nitrans MG, s.r.o  z Nitry pre Vás pripravili výhodné jednodňové  lyžiarske zájazdy skibusom nielen pre lyžiarov či snowboardistov, ale aj pre bežkárov alebo sánkárov či turistov do lyžiarského strediska PARK SNOW Donovaly .

U nás máte dopravu do strediska a skipas v jednom a to za skvelé ceny. Pohodlne lux busom z Bratislavy, Trnavy, Nitry  prípadne po dohode pri väčšom počte záujemcov aj  zo Serede či  Zlatých Moraviec .

Ísť na jednodňovú lyžovačku z mesta na hory autobusom má niekoľko výhod. V prvom rade je to cena. Je to lacnejší spôsob, ako ísť na lyžovačku vlastným autom. Ponúkaný balíček skipas + spiatočná doprava je za výhodnú cenu,akoby by ste mali dopravu ku skipasu za pár drobných.

Ušetríte si tiež starosti pri šoférovaní. Je to super ak cestou späť po celodennej lyžovačke nemusíte  šoférovať .  A môžete si tak spríjemniť deň na svahu čajom s rumom či iným obľúbeným, nie len nealkoholickým nápojom.  A úplne odpadá hľadanie voľného parkovacieho miesta.

Skibus premáva počas víkendov, sviatkov a prázdnin. Individuálne aj v týždni pri skupine nad 30,resp 25 osôb. Skibus Vás dopraví pohodlne priamo pod lanovku. Skipasy dostanete v skibuse, a tak sa vyhnete radám pri pokladniach a môžete ísť priamo k turniketom. Autobus zostáva s vami na parkovisku pod svahom. Cez obed môže byť  otvorený , aby ste sa dostali k vašim veciam.

Ako to celé funguje ?

Skibus premáva počas víkendov,sviatkov a prázdnin na základe rezervácii.

Zarezervujete si miesto v skibuse : rezervacia

Ďen pred plánovaným výjazdom si preveríme platnosť Vašej rezervácie na  zadanom tel.čísle a potvrdíme Vám odjazd.


Skibus odchádza štandartne z nasledovných stanovíšť v mestách :

Bratislava- parkovisko za športovou halou Pasienky  5:30 hod.

Trnava-parkovisko pred železničnou stanicou  6:15 hod.

Nitra –parkovisko medzi autobusovou a železničnou stanicou 7:00 hod.

Platí sa  priamo v autobuse u sprievodcu v deň zájazdu .

Príchod do strediska  je  cca  8:30hod .

 Autobus zostáva na parkovisku lyžiarskeho strediska a je cez obed k dispozícii .


Odchod zo strediska  je po 7 a ½ hodine  od príchodu do strediska,kedže v stredisku je Lyžuj tak dlho ako sa Ti páči, a tak skipas platí 7 hodín od prvého prejdenia cez turniket ( odjazd zo strediska  je cca o  16:30 hod).

Návrat do Bratislavy je okolo 19:00


PARK SNOW Donovaly je lyžiarske stredisko  s vynikajúcimi lyžiarskymi  podmienkami, skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie , snowboarding a freeskiing . Lyžiarske trate  s celkovou dĺžkou 11 km sú technicky zasnežované a vždy perfektne upravené pre lyžiarov všetkých vekových kategórií. Pre najmenších je  tu najväčší detský funpark v strednej Európe. Pre milovníkov freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok je tu ten  najlepší snowpark - Riders Park Donovaly.  Stredisko dáva príležitosť aj na vzrušujúcu jazdu na sánkarskej dráhe, alebo pohľad na Donovaly z vtáčej perspektívy počas snowparaglidingu. Môžete  sa korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch, zahrať si bowling alebo jazdiť na lyžiach na trenažéri.

Rezervovať miesto skibuse si môžete tu

 

Ski mapa donovaly ski areal zjazdoviek

 

Užite si lyžovačku  so skibusom bez stresov a problémov.

Veľa krásnych zážitkov  a slnečných dní na bielych svahoch


Jednodňové lyžiarske zájazdy skibusom donovaly