Resta Grand Resort, Egypt, Marsa Alam, 30.4.2017, All inclusive

Resta Grand Resort starstarstarstarstar

Resta Grand Resort
LM
Egypt | Marsa Alam | El Quseir
Termín: 30.4.2017 – 7.5.2017
Zmeniť termín
Dĺžka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava)
Strava: All inclusive
Číslo termínu: 56697124
Cena: 834 €
504 €
Konečná cena

Popis

Popis
ÚVOD:

Tento moderný hotelový rezort sa nachádza v tichej malebnej lokalite letoviska Marsa Alam. Svojím hosťom  ponúka služby na vysokej úrovni, egyptskú pohostinnosť a množstvo rekreačných aktivít.  Milovníci podmorského sveta môžu obdivovať jeho krásy.

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v štandardných 2 – lôžkových izbách s max. 2  prístelkami, všetky izby sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, 3 a la carte reštaurácie, niekoľkými barmi, 3 bazénmi (slnečníky a ležadlá),  detským bazénom, kaviarňou, shisha barom, obchodnou arkádou, internetovou kaviarňou za poplatok, wifi na recepcii a mini klubom. 

 

Hotel svojím klientom ponúka animačné programy, večerné programy, plážový volejbal, vodné pólo, vodný aerobik, stolný tenis, boccia, fitness, šípky, Spa centrum, sauna, masáže, biliard,  tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok, antukový povrch), potápačské centrum v susednom hoteli Resta Reef.

 

 LOKALIZÁCIA:

letisko Marsa Alam - cca 5 km

centrum Port Ghalib - cca 7 km

 PLÁŽ:

priamo na pláži

vstup do mora po móle  alebo z pláže hotela Resta Reef

piesočnatá pláž s korálovým podložím (odporúčame obuv do vody)

 UBYTOVANIE:

max. obsadenosť : 2 LI + 1 prístelka

WC, kúpeľňa, sušič na vlasy

TV/SAT, izbový telefón

mini bar na vyžiadanie

trezor na izbe

kávový a čajový setSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

plážový volejbal, vodné pólo, vodný aerobik

solný tenis, boccia, šípky, biliard

tenisové kurty

ftness

Spa centrum sauna, masáže

ptápačské centrum

 ODPORÚČAME:
pre všetkých tých, ktorí vyhľadávajú príjemnú dovolenku plnú relaxu i zábavy.  

Cenník a objednávka

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Recenzie hotela

Nahrávám...

Ďalšie termíny

CK

Hotel Resta Grand Resort ubytovanie