Velassaru Resort, Maledivy, Južný Male Atoll, 11.8.2018, Raňajky
Velassaru Resort
Termín: 11.8.2018 – 19.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka: 9 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň)
Strava: Raňajky
Číslo termínu: 63858352
Cena:
2 448 €
Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Popis

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Velassaru Maldives
Kategória hotela: *****
V skratke o hoteli

Velassaru Maldives je elegantný rezort nachádzajúci sa na jednom z ostrovov, ktoré patria k atolu Južný Male. Pobyt pri mori môžete vďaka blízkemu koralovému útesu skombinovať s potápaním a šnorchlovaním.

Poloha

Rezort Velassaru Maldives sa nachádza sa na ostrove s rozlohou 450 x 150 m s bujnou tropickou vegetáciou. Asi 450 m od pobrežia je koralový útes. Ostrov je v nádhernej lagúne s tyrkysovomodrou vodou obkolesený bielymi piesočnatými plážami s palmami s pozvoľným vstupom do mora.Transfer z medzinárodného letiska v Male rýchloloďou.

Dĺžka transferu

45

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

Elegantný rezort  má hlavnú reštauráciu „Vela“ s medzinárodnou kuchyňou aj a la carte reštaurácie: „Etesian“ so špecialitami z rýb a darov mora , stredomorskú „Pomegranate“, ázijskú a indická kuchyňa „Vilunoo“, na pláži „Turquoise“ a „Sand“ (potrebná rezervácia a primerané oblečenie) , bary:„Fen Bar“ a „Chill Bar“. Je tu butik, požičovňa CD/DVD, fitnes, masáže a kozmetické procedúry v spa centre "The Spa"za poplatok. Wi -Fi bez poplatku. V blízkosti je koralový útes cca 450 m pláže, na ktorej sú ležadlá bez poplatku , 2 bary v blízkosti pláže. Športy za poplatok: potápanie (kurzy PADI)  a rybolov na otvorenom mori , surfovanie, motorizované vodné športy a tenisové kurty s večerným osvetlením, katamaran, parasailing, kitesurfing, vodné lyžovanie. Večer zábavné programy alebo živá hudba. Infinity Pool - pri bazéne ležadlá, slnečníky a osušky bez poplatku.

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Maldivách môžete podniknúť niekoľko výletov. Patrí k nim napríklad:

Fisherman’s Island – návšteva domorodého ostrova, kde spoznáte tradičný spôsob života.

Male – hlavné mesto Maldív, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti.

Ostrovy – atoly – hydroplánom, loďou alebo vnútroštátnym letom sa dajú navštíviť najznámejšie maldivské ostrovy.

Ubytovanie

V rezorte Velassaru Maldives je 129 izieb. Svoju dovolenku na Maldivách strávite v Deluxe bungalovoch. Izby sú vybavené kúpeľňou s príslušenstvom, vonkajšou sprchou, sušičom vlasov, kúpacími plášťami, LCD TV, DVD prehrávačom, telefónom, klimatizáciou, stropným ventilátorom, minibarom, varnou kanvicou, trezorom, terasou. • kúpeľňa s príslušenstvom, vonkajšia kúpeľňa so sprchou. a doplatok: Beach Villa

TYPY IZIEB: Deluxe bungalovy (cca 70 m2),  za dopaltok sú k dispozícii: Beach vilky sú priestrannejšie, majú 96 m2, väčšiu kúpeľňu, iPod stanicu a espresso kávovar, pri lagúne Water Villa (cca 112 m2) majú rovnaké vybavenie a navyše chladiaci box na víno, terasu, Water Bungalow with Pool (cca 80 m2), v záhrade: Pool Villa (cca 175 m2), Deluxe Villa (cca 75 m2),  Deluxe Pool Villa (cca 70 m2)

Stravovanie

Rezort Velassaru Maldives pre hostí pripravuje raňajky formou bufetu alebo ako výber z menu v hlavnej reštaurácii. Ponúka tiež možnosť doplatiť si polpenziu alebo plnú penziu alebo plná penzia plus s vybranými nápojmi k jedlám vo forme all inclusive.

All inclusive

Raňajky formou bufetu v hlavnej reštarácii Vela, na obed sendviče, snacky vo Fen alebo pizza v dennom bare Chil ako aj v reštaurácii a la carte Turquoise, večeru formou bufetu vo Vela alebo a la carte v reštauráciách Etesian alebo Sand aj Teppanyaki alebo Turquoise a servírované nápoje (vody, softdrinky, pivo, miestne vína, liehoviny) v baroch a reštauráciách počas otváracích hodín (zapožičanie vybavenia na šnorchlovanie a kajaku na 2 hod).alebo „Sand“ aj „Teppanyaki“ alebo

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 450 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester).

Ostatné doplatky

Doplatok za polpenziu je 71 EUR na deň pre dospelú osobu a 36 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov. Doplatok za plnú penziu je 124 EUR na deň pre dospelú osobu a 62 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov. Doplatok za all inclsuive je 193 EUR na deň pre dospelú osobu a 74 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky na Maldivách vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy leteckej spoločnosti. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Silvestrovská večera je v cene.

Oficiálne hodnotenie
*****+******+********+*****
Pláž
*****+******+********+*****
Pre deti
*****+******+********+*****
Kvalita služieb
*****+******+********+*****
Lyžovanie
*****+******+********+*****
Bežkovanie
*****+******+********+*****
Snowboarding
*****+******+********+*****
Miesto pobytu
*****+******+********+*****

Cenník a objednávka

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Mapa

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Recenzie hotela

Nahrávám...

Ďalšie termíny

CK

Hotel Velassaru Resort ubytovanie