Parkovanie na letisku Viedeň - Parkhaus 4

Možnosti parkovania na letisku Viedeň - Parkhaus 4

Parkovanie na letisku Viedeň Parkhaus sa nachádza na východ od odletového terminálu 1, v dosahu cca do 400 metrov.

Ponúkame Vám zvýhodnené parkovacie karty na 4, 8, 15 - denný pobyt. Zakúpením parkovacej karty ušetríte až 40-50% nákladov na parkovanie v porovnaní so sadzbami za platbu priamo na letisku bez zvýhodnenej parkovacej karty.

 

Aké typy parkovacích kariet ponúkame?

počet dní:

počet hodín:

predajná cena:

Parkovanie  na 4 dni

96 hodín

89 EUR

parkovanie na 8 dní + 28 hodín

220 hodín

106 EUR

Parkovanie na 15 dní + 28 hodín

388 hodín

170 EUR

Ceny sa môžu meniť, vzhľadom ku zmene kurzu, aktuálne ceny sa zobrazia pri objednávke parkovacej karty online.

Odoslanie poštou ZADARMO klienta alebo kuriérom        

OBJEDNAT KARTY ONLINE

 

Ako sa dostať na parkovisko:

Na parkovisku sa najľahšie (a bez nutnosti rakúskej diaľničnej známky) dostanete po ceste B9 z Bratislavy   cez hraničný prechod Berg, smerom na Viedeň. Pred obcou Fischamend neodbočujete na diaľnicu A4, ale  pokračujete stále po ceste B9. Po ľavej strane budete mať letisko a po pravej strane diaľnicu A4. Smerujete k odletovým terminálom a potom podľa značenia k parkovisku Parkhaus 4.

 

Postup pri platení parkovaní na parkovisku Parkhaus 4 pomocou parkovacej karty:

1. Pri vstupe na parkovisko / resp. do garáže vyberte a uschovajte si vstupný parkovací lístok, ktorý sa Vám vytlačí na rampe.

2. Po návrate z dovolenky, vložte vstupný parkovací lístok do parkovacieho automatu. Pri parkovaní na Parkplatz C, resp. Parkahus 4 sa automat nachádza v príletovej  hale, ale taktiež na začiatku podchodu od Parkplatz C smerom k odletom. Pri parkovaní na parkovisku Mazur sa nachádza parkovací automat cca 20 metrov pred vstupnou rampou.

3. Automat na základe vstupného parkovacieho lístku vypočíta dlžnú čiastku. Túto dlžnú sumu zaplatíte vsunutím parkovacej karty ktorú ste si zakúpili v našej cestovnej kancelárii. Pokiaľ jedna parkovacia karta nepostačuje na celú úhradu, môžete zvyšok uhradiť ďalšou parkovacou kartou, alebo v hotovosti alebo platobnou kartou. Po zaplatení Vám následne automat vráti odkódovanú parkovaciu kartu, ktorá Vám otvorí výstupnú rampu z parkoviska/garáže.

4. Parkovisko musíte opustiť cca do 20 minút od zaplatenia.

 

OBJEDNAŤ PARKOVACIE KARTY ONLINE

 

Parkhaus 4 parkovanie na letisku Viedeň