Viedeňské parkovisko Parkplatz C

PARKOVANIE NA LETISKU VIEDEŇ - Parkplatz C

Máme pre Vás možnosť parkovania na letisku Viedeň parkovisko Parkplatz C, kde môžete nechať v bezpečí Vaše auto a vyraziť na dovolenku, alebo služobnú cestu.

Parkplatz sa nachádza východne od odletového Terminálu 1, v dosahu caa 1 000 metrov, pričom sa k odletovým terminálom dostanete pešo podzemnou chodbu pomocou urýchľujúceho pásu.

Ponúkame Vám zvýhodnené parkovacie karty na 4,8,15- denné pobyty. Zakúpením parkovacej karty ušetríte ažaž 40-50% nákladov na parkovanie , v porovnaní so sadzbami za platbu priamo na letisku bez zvýhodnenej karty.

Aké typy parkovacích kariet sú v ponuke?

počet dní počet hodín predajná cena

parkovanie na 4 dni 96 hodín 66 EUR

parkovanie na 8 dní 192 hodín 77 EUR

parkovanie na 15 dní 360 hodín 108 EUR

Ceny sa môžu meniť, vzhľadom ku zmene kurzu, aktuálne ceny sa zobrazia pri objednávke parkovacej karty online.

Parkovacie karty zasielame ZADARMO , doporučenou poštou na adresu klienta

Parkplatz C u videňského parkoviska

OBJEDNAŤ PARKOVACIU KARTU ONLINE

 

Postup pri platení parkovania pomocou parkovacej karty:

  1. Pri vstupe na parkovisko/ resp. do garáže vyberte a uschovajte si vstupný parkovací lístok, ktorý sa Vám vytlačí na rampe.
  2. Po návrate z dovolenky vložíte vstupný parkovací lístok do parkovacieho automatu. Pri parkovaní na Parkplatz C, resp. Parkhaus 4 sa automat nachádza v príletovej hale , ale taktiež na začiatku podchodu od Parkplatz C smerom k odletom. Pri parkovaní na parkovisku Mazur sa nachádza parkovací automat cca 20 metrov pred výstupnou rampou.
  3. Automat na základe vstupného parkovacieho lístku vypočíta dlžnú čiastku. Túto dlžnú čiastku zaplatíte vsunutím parkovacej karty, ktorú ste si zakúpili v našej cestovnej kancelárii. Pokiaľ jedna parkovacia karta nepostačuje na celú úhradu, môžete zvyšok uhradiť ďalšou parkovacou kartou, hotovosťou , alebo platobnou kartou. Po zaplatení Vám následne automat vráti odkódovanú parkovaciu kartu, ktorá Vám otvorí výstupnú rampu z parkoviska/garáže.
  4. Parkovisko musíte opustiť do cca 20 minút od zaplatenia

OBJEDNAŤ PARKOVACIU KARTU ONLINE

 

Viedeň letisko parkovisko Parkplatz C