Zanzibar dovolenka 2018

Ponuky Zanzibar dovolenka 2018

Vítame Vás na našich stránkach Zanzibar dovolenka. Na týchoto stránkach nájdete aktuálnu ponuku zájazdov na Zanzibar a tiež informácie o tejto kranine. Všetky podrobnejšie informácie nájdete pod ponukou - príjemné vyhľadávanie a študovanie informácií Vám prajeme.

starstarstar

1.10.2018, 11 dní
Raňajky, letecky
zľava:

 (Konečná cena)
999 €
rezervácia

starstarstar

1.10.2018, 11 dní
Raňajky, letecky
zľava:

 (Konečná cena)
1 057 €
rezervácia

starstarstarstar

5.10.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
zľava: -26 %

 (Konečná cena)
1 059 €
rezervácia

starstarstar

3.12.2018, 11 dní
Raňajky, letecky
zľava:

 (Konečná cena)
1 061 €
rezervácia

starstarstar

29.10.2018, 11 dní
Raňajky, letecky
zľava:

 (Konečná cena)
1 072 €
rezervácia

starstarstar

22.2.2019, 9 dní
Raňajky, letecky
zľava: -8 %

 (Konečná cena)
1 108 €
rezervácia

Ďalšie dovolenky Zanzibar 2018

Základné fakty o Zanzibare:
Zanzibar sa nachádza:  Na zemeguli :-D – dobre presnejšie Afrika, Tanzánia, lepšie povedané je to ostrov patriaci k Tanzánii – tak že Zanzibar často nenájdete vo vyhľadávačoch priamo pod názvom Zanzibar ale pod Tanzániou – pre predstavivosť, kde asi budete tráviť dovolenku na Zanzibare, ak sa pozriete na mapu tak je to z tej strany Afriky, ktorá sa pozerá na Austráliu a asi niekde v strede nájdete mini ostrov Zanzibar, nie že by bol malý, ale keď pozeráte na zmenšenú mapu tak sa zdá malý /

Zanzibar dovolenka 2015
Zanzibar dovolenka

Dĺžka letu do Zanzibaru:
8:30 h /to už začína byť celkom dlho :-D/. Zabaľte si všetko to, čo nestíhate počas bežných dní – nejakú dobrú knihu, počítač môžete si konečne pretriediť fotografie z predošlej dovolenky, prípadne ak je to svadobná cesta, tak fotky zo svadby, obľúbené pesničky alebo filmy, sklenený pilník – ten Vám neobjaví kontrola na letisku, pre odvážnejších maska na tvár do 100 ml, len si objednajte extra minerálku alebo si ju môžete umyť aj na záchode, pripravte si vianočné priania môžete vypisovať pohľadnice, lebo na dovolenku na Zanzibar je ideálne ísť v chladnejších mesiacoch, čiže buď to budú vianočné alebo veľkonočné, nakoniec zistíte, že ten čas letu nie je až tak dlhý :-D – určite urobím stránku čo počas dlhých letov robiť, keď bude hotová, určite ju sem pridám :-D/

Priemerná teplota na Zanzibare:
vzduch: 28 – 32 °C voda: 25 – 28 °C /ale asi to tam zbehnem niekedy opäť premerať, odmeriam aj teplotu piesku nech sú údaje kompletné/

A teraz trošku oficiálnejšie aby informácie, ktoré tu napíšem zneli vierohodne. Ale asi nie, asi to nedám, život má byť o zábave, pohode a radosti a tak isto tvorím aj tieto stránky

Zanzibar dovolenka Vám prinesie veľa úžasných zážitkov a krásnych fotografií, samozrejme v prípade ak si zbalíte fotoaparát, ktorý odporúčam si zabaliť do príručnej batožiny nie do hlavnej.

 Zanzibar je krásna exotická krajina, ktorá prináša so sebou všetko  čo si pod exotikou môžete predstaviť, teplé počasie, palmy, krásne pláže, priezračné more, proste pohodaaa. A pokiaľ nechcete ísť priamo na pevninu, na safari ale sa chcete zdržiavať priamo na ostrove, nemusíte mať očkovanie proti žltej zimnici.

 Kedy je povinné očkovanie proti žltej zimnici:
-          Pokiaľ pôjdete na safari na africkú pevninu
-          Pokiaľ prichádzate na Zanzibar z africkej pevniny alebo ste na nej boli pred dovolenkou na Zanzibare
-          Pokiaľ máte kalkulovanú dovolenku individuálne a letíte bežným letom nie charterovým
Prečo to tak precízne kontrolujú, pretože na Zanzibare toto ochorenie nemajú a snažia sa voči nemu daným očkovaním chrániť. Tak že sa nemusíte báť, že Zanzibar dovolenka Vám prinesie toto ochorenie.

 Počasie na Zanzibare je po celý rok naozaj teplé, čo je dôsledkom toho, že Zanzibar leží na juhovýchode Afriky, pri brehoch Tanzánie, presne na 6-tom stupni, južne od rovníku. Jediný väčší rozdiel nastáva medzi dňom a nocou, nočné teploty tu bývajú o dosť nižšie než teploty cez deň. Preto je dobré si zo sebou pribaliť niečo teplejšieho na noc.

Kedy je vhodné ísť na Zanzibar dovolenku: za najteplejšie obdobie sa považuje január až marec, kedy sa teploty vzduchu pohybujú okolo 32 – 33 °C, od apríla do júna sú teploty 31 – 29 °C. „Najchladnejšie“ je na Zanzibare v mesiacoch jún - júl, s teplotami okolo 28 °C, tie sa v septembri a októbri opäť vyšplhajú na 29 – 30 °C a v novembri a decembri dokonca na 32 °C. Ako som písala ideálne obdobie na vypisovanie vianočných pohľadníc počas dlhšieho letu na Zanzibar. Od mája do novembra panuje na ostrove obdobie krátkych dažďov ale najviac zrážok na Zanzibar dovolenke môžete zažiť v mesiacoch apríl a máj.

 A že by predsa, napísala som to vážnejšie a to je dobre, sú to dobré a vo veľa smeroch dôležité informácie a čím menej omáčky okolo nich je, tým viac sú prehľadnejšie a ja mám rada prehľadnosť, tak že tam toho viac nemiešam než je potrebné :-D prevažne.

 Dúfam, že sa Vám stránky páčia a ak napriek môjmu vyčerpávajúcemu popisu budete mať otázky – ktoré ja mám rada nakoľko na základe Vašich otázok, dokážeme vytvoriť kvalitné stránky – píšte nám na e-mail info@1-cestovna.sk kde Vám radi na ne odpovieme /nebojte nevidím sa dvojmo :-D/ a nie len ja Tinka čo tieto stránky spáchala / ale brala som inšpiráciu od našej Verči čo sa týka oficiálnych informácií/ ale aj Verča, Marika a nie menej dôležitý a určite nie posledný aj keď je tu uvedený Franta. Všetci sme pripravení v dobrej nálade prijať Vašu otázku a dať Vám na ňu odpoveď.

Tak prajem príjemné vyhľadávanie zájazdov na našich stránkach Zanzibar dovolenka a krásny dník prípadne ráno, večer a noc, záleží kedy na našich stránkach ste. Proste krásny celý dník.


Dovolenky Zanzibar